SLP332M080E5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP332M080E5P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Φύλλα δεδομένων: SLP332M080E5P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLP332M080E5P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40993 pcs Φύλλο δεδομένων SLP332M080E5P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 80V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά SLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.61A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.26A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 101 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 101 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 3300µF