SLP273M016C9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP273M016C9P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Φύλλα δεδομένων: SLP273M016C9P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLP273M016C9P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59629 pcs Φύλλο δεδομένων SLP273M016C9P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά SLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.25A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 27000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 25 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 27000µF