SLP183M025H5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP183M025H5P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP
Φύλλα δεδομένων: SLP183M025H5P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLP183M025H5P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49117 pcs Φύλλο δεδομένων SLP183M025H5P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά SLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.9A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.88A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 33 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 18000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 33 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 18000µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SLP183M016E3P3
SLP183M016E3P3
Περιγραφή: CAP ALUM 18000UF 20% 16V SNAP
Σε απόθεμα: 71591 pcs
Κατεβάστε: SLP183M016E3P3.pdf
RFQ
SLP2
SLP2
Κατασκευαστές: TPI (Test Products International)
Περιγραφή: SET PROBE TIPS LONG 62MM=TIP