SKR47M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SKR47M350ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SKR47M350ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SKR47M350ST
Αριθμός εξαρτήματος SKR47M350ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4276 pcs Φύλλο δεδομένων SKR47M350ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 350V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά SK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 14mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 564.67 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 564.67 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 0.47µF