SK2R2M063ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK2R2M063ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2.2UF 20% 63V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SK2R2M063ST.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SK2R2M063ST
Αριθμός εξαρτήματος SK2R2M063ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 581536 pcs Φύλλο δεδομένων SK2R2M063ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά SK Ακροαματικότητα -
Πόλωση - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 338-2382
SK2R2M063ST-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 54.28 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 54.28 Ohm 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SK2R2M100ST
SK2R2M100ST
Περιγραφή: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Κατεβάστε: SK2R2M100ST.pdf
RFQ
SK29A R3G
SK29A R3G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 90V 2A DO214AC