SH330M016ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH330M016ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SH330M016ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SH330M016ST
Αριθμός εξαρτήματος SH330M016ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4082 pcs Φύλλο δεδομένων SH330M016ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά SH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 70mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 84mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7.23 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.23 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose