SH220M160ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH220M160ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SH220M160ST.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SH220M160ST
Αριθμός εξαρτήματος SH220M160ST Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5128 pcs Φύλλο δεδομένων SH220M160ST.pdf
Τάση - Ονομαστική 160V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά SH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 130mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 208mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9.04 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9.04 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 22µF εφαρμογές General Purpose