SFS37S45K375B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SFS37S45K375B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 45UF 10% 370VAC QC TERM
Φύλλα δεδομένων: SFS37S45K375B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SFS37S45K375B
Αριθμός εξαρτήματος SFS37S45K375B Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 45UF 10% 370VAC QC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4486 pcs Φύλλο δεδομένων SFS37S45K375B.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 370V
Ανοχή ±10% Λήξη Quick Connect, Disconnect
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.120" Dia (53.85mm), Lip Σειρά SF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
μόλυβδος Απόσταση 0.810" (20.57mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.870" (98.30mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 45µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
χωρητικότητα 45µF εφαρμογές Motor Run