PSU5330B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
PSU5330B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PSU5330B
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 53UF 330V QC TERM
Φύλλα δεδομένων: PSU5330B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSU5330B
Αριθμός εξαρτήματος PSU5330B Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 53UF 330V QC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4944 pcs Φύλλο δεδομένων PSU5330B.pdf
Τάση - Ονομαστική 330V Ανοχή -0%, +20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.813" Dia (46.05mm)
Σειρά PSU Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - QC Terminals Αλλα ονόματα 338-2766
PSU5330B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.435" (87.25mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 53µF 330V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - QC Terminals
χωρητικότητα 53µF εφαρμογές Motor Start