PSU12415
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
PSU12415 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PSU12415
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 124UF 125V QC TERM
Φύλλα δεδομένων: PSU12415.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSU12415
Αριθμός εξαρτήματος PSU12415 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 124UF 125V QC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17259 pcs Φύλλο δεδομένων PSU12415.pdf
Τάση - Ονομαστική 125V Ανοχή -0%, +20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.438" Dia (36.53mm)
Σειρά PSU Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - QC Terminals Αλλα ονόματα 338-3342
PSU12415-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.810" (71.37mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 124µF 125V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - QC Terminals
χωρητικότητα 124µF εφαρμογές Motor Start