P30R104M1
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
P30R104M1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: P30R104M1
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: P30R104M1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P30R104M1
Αριθμός εξαρτήματος P30R104M1 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5128 pcs Φύλλο δεδομένων P30R104M1.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm) Σειρά P30
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial χωρητικότητα 0.1µF