MMWA4P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMWA4P22K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MMWA4P22K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMWA4P22K-F
Αριθμός εξαρτήματος MMWA4P22K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5254 pcs Φύλλο δεδομένων MMWA4P22K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 1.000" L (8.50mm x 25.40mm) Σειρά MMWA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MMWA2W2K-F
MMWA2W2K-F
Περιγραφή: CAP FILM 2UF 10% 250VDC AXIAL
Σε απόθεμα: 5971 pcs
Κατεβάστε: MMWA2W2K-F.pdf
RFQ
MMWA4P22K
MMWA4P22K