MMWA2P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMWA2P22K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MMWA2P22K-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMWA2P22K-F
Αριθμός εξαρτήματος MMWA2P22K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52879 pcs Φύλλο δεδομένων MMWA2P22K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.311" Dia x 0.685" L (7.90mm x 17.40mm) Σειρά MMWA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 338-4134
MMWA2P22K-F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Axial
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές General Purpose