MMP4S68K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP4S68K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.068UF 400VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MMP4S68K-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMP4S68K-F
Αριθμός εξαρτήματος MMP4S68K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.068UF 400VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 113750 pcs Φύλλο δεδομένων MMP4S68K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" W, 0.256" T x 0.669" L (10.00mm, 6.50mm x 17.00mm) Σειρά MMP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 338-4126
MMP4S68K-F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Long Life
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
χωρητικότητα 0.068µF εφαρμογές General Purpose