MLSG342M050JH0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLSG342M050JH0C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3400UF 20% 50V FLATPACK
Φύλλα δεδομένων: MLSG342M050JH0C.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 825 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLSG342M050JH0C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 3400UF 20% 50V FLATPACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 825 pcs Φύλλο δεδομένων MLSG342M050JH0C.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" L x 1.000" W (63.50mm x 25.40mm)
Σειρά MLSG Slimpack Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 12.3A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 12.6A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση 0.500" (12.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 56 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 3400µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 56 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 3400µF