MLS332M060EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLS332M060EB0C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3300UF 20% 60V FLATPACK
Φύλλα δεδομένων: MLS332M060EB0C.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 501 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 501 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLS332M060EB0C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 60V FLATPACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 501 pcs Φύλλο δεδομένων MLS332M060EB0C.pdf
Τάση - Ονομαστική 60V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Σειρά MLS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 15.3A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 18.2A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 44 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 3300µF 60V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 44 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 3300µF