MLS113M040EB1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLS113M040EB1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK
Φύλλα δεδομένων: MLS113M040EB1C.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 545 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 545 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLS113M040EB1C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 545 pcs Φύλλο δεδομένων MLS113M040EB1C.pdf
Τάση - Ονομαστική 40V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Σειρά MLS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 16.9A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 19.5A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 36 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 11000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 36 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 11000µF