MLP962M020EK0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP962M020EK0D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 9600UF 20% 20V FLATPACK
Φύλλα δεδομένων: MLP962M020EK0D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLP962M020EK0D Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 9600UF 20% 20V FLATPACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1279 pcs Φύλλο δεδομένων MLP962M020EK0D.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Σειρά MLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.4A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack, Tabbed Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 84 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 9600µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 84 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 9600µF