MLP821M250EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP821M250EB0C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 820UF 20% 250V FLATPACK
Φύλλα δεδομένων: MLP821M250EB0C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLP821M250EB0C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 250V FLATPACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1145 pcs Φύλλο δεδομένων MLP821M250EB0C.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Σειρά MLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.8A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.9A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 172 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 172 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 820µF