MLP473M7R5EB1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP473M7R5EB1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47000UF 20% 7.5V FLTPCK
Φύλλα δεδομένων: MLP473M7R5EB1C.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 982 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 982 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLP473M7R5EB1C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 47000UF 20% 7.5V FLTPCK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 982 pcs Φύλλο δεδομένων MLP473M7R5EB1C.pdf
Τάση - Ονομαστική 7.5V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Σειρά MLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 9.1A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 9.8A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 47000µF 7.5V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 30 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 47000µF