MLP212M080EA0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP212M080EA0C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2100UF 20% 80V FLATPACK
Φύλλα δεδομένων: MLP212M080EA0C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLP212M080EA0C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 2100UF 20% 80V FLATPACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1257 pcs Φύλλο δεδομένων MLP212M080EA0C.pdf
Τάση - Ονομαστική 80V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.000" L x 1.750" W (50.80mm x 44.45mm)
Σειρά MLP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.9A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.7A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 72 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 2100µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 72 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 2100µF