MLP132M150EB0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP132M150EB0A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1300UF 20% 150V FLATPCK
Φύλλα δεδομένων: MLP132M150EB0A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLP132M150EB0A Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 1300UF 20% 150V FLATPCK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1094 pcs Φύλλο δεδομένων MLP132M150EB0A.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Σειρά MLP Ακροαματικότητα -
Πόλωση - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack, Tabbed Αλλα ονόματα 338-1195
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 143 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 1300µF 150V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 143 mOhm 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 1300µF εφαρμογές General Purpose