MLP113M050EB1A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP113M050EB1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPCK
Φύλλα δεδομένων: MLP113M050EB1A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLP113M050EB1A Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPCK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1341 pcs Φύλλο δεδομένων MLP113M050EB1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Σειρά MLP Ακροαματικότητα -
Πόλωση - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack, Tabbed Αλλα ονόματα 338-1193
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 36 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 11000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 36 mOhm 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 11000µF εφαρμογές General Purpose