MEXY2A682K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 6800PF 10% 275VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MEXY2A682K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MEXY2A682K
Αριθμός εξαρτήματος MEXY2A682K Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 10% 275VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4651 pcs Φύλλο δεδομένων MEXY2A682K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 275V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.197" W (15.00mm x 5.00mm) Σειρά MEXY
Ακροαματικότητα X2, Y2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 6800pF εφαρμογές EMI, RFI Suppression