MCN12CD100D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MCN12CD100D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 10PF 0.5PF 500V 1210
Φύλλα δεδομένων: MCN12CD100D.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCN12CD100D
Αριθμός εξαρτήματος MCN12CD100D Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 10PF 0.5PF 500V 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5773 pcs Φύλλο δεδομένων MCN12CD100D.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.5pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά MCN
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 10pF Mica Capacitor 500V 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 10pF