MC22FF331F-TF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FF331F-TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 330PF 1% 1KV 2220
Φύλλα δεδομένων: MC22FF331F-TF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC22FF331F-TF
Αριθμός εξαρτήματος MC22FF331F-TF Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 330PF 1% 1KV 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4729 pcs Φύλλο δεδομένων MC22FF331F-TF.pdf
Τάση - Ονομαστική 1kV Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά MC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 330pF Mica Capacitor 1kV 2220 (5750 Metric) χωρητικότητα 330pF