MC22FD122J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FD122J-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1200PF 5% 500V 2220
Φύλλα δεδομένων: MC22FD122J-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC22FD122J-F
Αριθμός εξαρτήματος MC22FD122J-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1200PF 5% 500V 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22369 pcs Φύλλο δεδομένων MC22FD122J-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά MC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 1200pF Mica Capacitor 500V 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 1200pF