MC22FD102J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FD102J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1000PF 5% 500V 2220
Φύλλα δεδομένων: 1.MC22FD102J.pdf2.MC22FD102J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC22FD102J
Αριθμός εξαρτήματος MC22FD102J Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1000PF 5% 500V 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5528 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MC22FD102J.pdf2.MC22FD102J.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά MC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Αλλα ονόματα 338-1004 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Mica Capacitor 500V 2220 (5750 Metric) χωρητικότητα 1000pF