MC18FD331J-TF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FD331J-TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 330PF 5% 500V 1812
Φύλλα δεδομένων: MC18FD331J-TF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC18FD331J-TF
Αριθμός εξαρτήματος MC18FD331J-TF Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 330PF 5% 500V 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81851 pcs Φύλλο δεδομένων MC18FD331J-TF.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά MC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 330pF Mica Capacitor 500V 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 330pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MC18FD331J-F
MC18FD331J-F
Σε απόθεμα: 63357 pcs
Κατεβάστε: MC18FD331J-F.pdf
RFQ
MC18FD331G-F
MC18FD331G-F
Περιγραφή: CAP MICA 330PF 2% 500V 1812
Κατεβάστε: MC18FD331G-F.pdf
RFQ
MC18FD331J
MC18FD331J