MC18FD301J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FD301J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 300PF 5% 500V 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.MC18FD301J.pdf2.MC18FD301J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC18FD301J
Αριθμός εξαρτήματος MC18FD301J Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 300PF 5% 500V 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5341 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MC18FD301J.pdf2.MC18FD301J.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά MC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Αλλα ονόματα 338-1026 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 300pF Mica Capacitor 500V 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 300pF