MC18FD161F-TF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FD161F-TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 160PF 1% 500V 1812
Φύλλα δεδομένων: MC18FD161F-TF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC18FD161F-TF
Αριθμός εξαρτήματος MC18FD161F-TF Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 160PF 1% 500V 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5111 pcs Φύλλο δεδομένων MC18FD161F-TF.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά MC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 160pF Mica Capacitor 500V 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 160pF