MC18FA751F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FA751F-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 750PF 1% 100V 1812
Φύλλα δεδομένων: MC18FA751F-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC18FA751F-F
Αριθμός εξαρτήματος MC18FA751F-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 750PF 1% 100V 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19916 pcs Φύλλο δεδομένων MC18FA751F-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά MC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 750pF Mica Capacitor 100V 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 750pF