MC12CD100D-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12CD100D-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 10PF 0.5PF 500V 1210
Φύλλα δεδομένων: MC12CD100D-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC12CD100D-F
Αριθμός εξαρτήματος MC12CD100D-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 10PF 0.5PF 500V 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79336 pcs Φύλλο δεδομένων MC12CD100D-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.5pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά MC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Αλλα ονόματα 338-1105
MC12CD100DF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 10pF Mica Capacitor 500V 1210 (3225 Metric)
χωρητικότητα 10pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MC12CF020C-F
MC12CF020C-F
Περιγραφή: CAP MICA 2PF 0.25PF 1KV 1210
Κατεβάστε: MC12CF020C-F.pdf
RFQ
MC12CD100D
MC12CD100D