M40R104M2
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
M40R104M2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: M40R104M2
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 200V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: M40R104M2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M40R104M2
Αριθμός εξαρτήματος M40R104M2 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 200V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5799 pcs Φύλλο δεδομένων M40R104M2.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" L x 0.200" W (10.16mm x 5.08mm) Σειρά M40
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.520" (13.21mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 0.1µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
M40R104M2-F
M40R104M2-F
Σε απόθεμα: 45396 pcs
Κατεβάστε: M40R104M2-F.pdf
RFQ
M40R225M5
M40R225M5
Περιγραφή: CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL