LPX181M400C5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX181M400C5P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LPX181M400C5P3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LPX181M400C5P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4340 pcs Φύλλο δεδομένων LPX181M400C5P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά LPX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.2A @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.105 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.105 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 180µF εφαρμογές General Purpose