LPW332M2AP45V-W
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPW332M2AP45V-W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LPW332M2AP45V-W.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LPW332M2AP45V-W Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4415 pcs Φύλλο δεδομένων LPW332M2AP45V-W.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά LPW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.27A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.924A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 126 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 126 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 3300µF εφαρμογές General Purpose