LP271M200A1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP271M200A1P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LP271M200A1P3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP271M200A1P3
Αριθμός εξαρτήματος LP271M200A1P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5016 pcs Φύλλο δεδομένων LP271M200A1P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά SLP Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 270µF εφαρμογές General Purpose