LP103M035E9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP103M035E9P3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Φύλλα δεδομένων: LP103M035E9P3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LP103M035E9P3
Αριθμός εξαρτήματος LP103M035E9P3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4407 pcs Φύλλο δεδομένων LP103M035E9P3.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά LP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3A @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 41 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 41 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 10000µF