HVMLS331M200EK0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
HVMLS331M200EK0A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 330UF 20% 200V FLATPACK
Φύλλα δεδομένων: HVMLS331M200EK0A.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 747 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 747 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HVMLS331M200EK0A Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 200V FLATPACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 747 pcs Φύλλο δεδομένων HVMLS331M200EK0A.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Σειρά MLS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.9A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 6.2A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack, Tabbed Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 426 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 426 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 330µF