HVMLS113M040EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
HVMLS113M040EB0C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK
Φύλλα δεδομένων: HVMLS113M040EB0C.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 577 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HVMLS113M040EB0C Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 577 pcs Φύλλο δεδομένων HVMLS113M040EB0C.pdf
Τάση - Ονομαστική 40V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Σειρά MLS Ακροαματικότητα -
Πόλωση - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση FlatPack Αλλα ονόματα 338-3646
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.000" (25.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 36 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 11000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 36 mOhm 10000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 11000µF εφαρμογές General Purpose