ESRL220M08B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
ESRL220M08B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 22UF 20% 8V SMD
Φύλλα δεδομένων: ESRL220M08B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ESRL220M08B
Αριθμός εξαρτήματος ESRL220M08B Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM POLY 22UF 20% 8V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4781 pcs Φύλλο δεδομένων ESRL220M08B.pdf
Τάση - Ονομαστική 8V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά ESRL
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.6A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.043" (1.10mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 35 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 35 mOhm 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 22µF