ESRH101M08R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
ESRH101M08R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 100UF 20% 8V SMD
Φύλλα δεδομένων: ESRH101M08R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ESRH101M08R
Αριθμός εξαρτήματος ESRH101M08R Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM POLY 100UF 20% 8V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50428 pcs Φύλλο δεδομένων ESRH101M08R.pdf
Τάση - Ονομαστική 8V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά ESRH
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.161" (4.10mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 12 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 100µF