ESRE101M08R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
ESRE101M08R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 100UF 20% 8V SMD
Φύλλα δεδομένων: ESRE101M08R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ESRE101M08R
Αριθμός εξαρτήματος ESRE101M08R Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM POLY 100UF 20% 8V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58597 pcs Φύλλο δεδομένων ESRE101M08R.pdf
Τάση - Ονομαστική 8V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά ESRE
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.3A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 338-3625-2
ESRE101M08R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.161" (4.10mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 12 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 100µF 8V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές Bypass, Decoupling