DSF100J274
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.27UF 5% 100VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: DSF100J274.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSF100J274
Αριθμός εξαρτήματος DSF100J274 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.27UF 5% 100VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5793 pcs Φύλλο δεδομένων DSF100J274.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 100V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.165" W (10.20mm x 4.20mm) Σειρά DSF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.27µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial
χωρητικότητα 0.27µF εφαρμογές General Purpose