DPPM16D1K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPPM16D1K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1000PF 10% 1.6KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DPPM16D1K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPPM16D1K-F
Αριθμός εξαρτήματος DPPM16D1K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 1000PF 10% 1.6KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5635 pcs Φύλλο δεδομένων DPPM16D1K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1600V (1.6kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" L x 0.256" W (25.00mm x 6.50mm) Σειρά DPPM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.827" (21.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber