DPPM10S27K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPPM10S27K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.027UF 10% 1KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DPPM10S27K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPPM10S27K
Αριθμός εξαρτήματος DPPM10S27K Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.027UF 10% 1KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4629 pcs Φύλλο δεδομένων DPPM10S27K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 450V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.220" L x 0.472" W (31.00mm x 12.00mm) Σειρά DPPM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 1.043" (26.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.827" (21.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.027µF Film Capacitor 450V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.027µF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber