DPP4S33K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP4S33K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DPP4S33K-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPP4S33K-F
Αριθμός εξαρτήματος DPP4S33K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 183736 pcs Φύλλο δεδομένων DPP4S33K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.768" L x 0.394" W (19.50mm x 10.00mm) Σειρά DPP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 338-4062
DPP4S33K-F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm) Χαρακτηριστικά Low ESR
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές High Frequency, Switching