DPP2S68K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP2S68K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DPP2S68K-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPP2S68K-F
Αριθμός εξαρτήματος DPP2S68K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4108 pcs Φύλλο δεδομένων DPP2S68K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 140V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" L x 0.433" W (20.00mm x 11.00mm) Σειρά DPP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.748" (19.00mm) Χαρακτηριστικά Low ESR
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.068µF εφαρμογές High Frequency, Switching