DPFF12D47J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPFF12D47J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 4700PF 5% 1.2KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DPFF12D47J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPFF12D47J
Αριθμός εξαρτήματος DPFF12D47J Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 5% 1.2KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5060 pcs Φύλλο δεδομένων DPFF12D47J.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1200V (1.2kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 475V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.299" L x 0.500" W (33.00mm x 12.70mm) Σειρά DPFF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.720" (18.30mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 4700pF Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 4700pF εφαρμογές High Pulse, DV/DT