DME2P68K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME2P68K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DME2P68K-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DME2P68K-F
Αριθμός εξαρτήματος DME2P68K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101598 pcs Φύλλο δεδομένων DME2P68K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 160V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm) Σειρά DME
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 338-3207
DME2P68K-F-ND
DME2P68KF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.68µF εφαρμογές General Purpose